race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

23. 7. 2019
Rubrika: O politice

Prezidentův kašpárek má pravdu...

Autor: Jiří Hermánek

10.08.2010 21:00

Kritici Václava Klause šíří, že "rozumí" všemu, ale jaká je pravda? Pokud vím, tak se Nobelova cena uděluje za fyziku, matematiku, chemii, medicínu, literaturu, za mír (tato cena už dávno ztratila glanc) a možná ještě za něco. Nevím, možná jsem se někde sekl nebo něco opomněl, tak si to prosím vygooglujte a budete to mít kompletní.
 
A teď mi povězte, do kterého z těchto oborů se prezident montuje? Podle mě do žádného z nich. Pouze si dovolil vyslovit názor, že se mu nelíbí jeden český "kultovní" film, který ovšem není ničím jiným než krotkou normalizační komedií podporující budovatelské úsilí našeho lidu. A nebýt toho, že tam člověk vidí spoustu dnes už mrtvých herců, by nemělo žádný smysl na ten film opakovaně koukat.
 
A také se prezidentovi nelíbil jeden barák, který se nelíbí asi tak 50% našeho obyvatelstva a spoustě dalších se "líbí" pouze proto, že ta stavba symbolizuje jakýsi nezkrotný levicový názor: "Ať to stojí, co to stojí, hlavně když to stojí. On to někdo zaplatí". Že prostě ta svaba je "in" přesně stejně, jako kdysi byla "céčka" i když já jsem se jich nezúčastnil. Byl jsem již velký hoch s pubickým ochlupením, což má souvislost s dalším textem
 
Ale, tento článek nemá být o Klausovi, ale o jeho dvorním kašpárkovi Petru Hájkovi, který je spolu s Ladislavem Jaklem tím nejproklínanějším a nejvysmívanějším příslušníkem Klausovi hradní družiny a to i přesto nebo spíše právě proto, že jejich názory jsou skoro vždy k věci a pravdivé, což ostatně dokazuje i dnešní článek Petra Hájka v NF Dnes: 
 
 
S obsahem článku se nelze než ztotožnit. Dokonce se pamatuji na knihu, kterou autor zmiňuje:
Aldous HuxleyKonec civilizace aneb Překrásný nový svět. Děti se tam "pěstují v jakýchsi výživných roztocích. Ti, kteří mají být geniální, jsou v té umělé děloze přikrmováni a jsou z nich pak Alfy plus a ti, kteří mají mít IQ tykve, dostávají naopak alkohol, aby zblbli a nevadilo jim dělat hlídače parkovišť a podobně.
 
Aldous Huxley tak z jiného úhlu učinil totéž co George Orwell. Zobrazil totalitní společnost budoucnosti, ke které máme, jako celá západní společnost, velmi silně našlápnuto. Ovládá nás politická korektnost, antidiskriminační mantry, pozitivní diskriminace, nezasloužené vyzdvihování menšin a s tím velmi související umělá glorifikace homosexuality. 
 
Moci hezky to Petr Hájek napsal: "Občanské svobody jsou destruovány ve prospěch „povinných práv“. Kde se taková práva berou, odkud pocházejí? To vědí jen soudruzi „pokrokáři“, kteří nám je zákony a vyhláškami nařizují – a berou nám tak krok za krokem naše přirozené svobody. Co je větší přirozenou svobodou než výchova dětí v rodině podle zkušeností, tradic či víry rodičů?"
 
 


Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.85


Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

girl