race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

23. 7. 2019
Rubrika: O špatných věcech

Šestiprstá kikina

Autor: Jiří Hermánek

31.08.2010 19:59

Chvíli jsem přemýšlel, jak najít vhodnou paralelu k homosexualitě. Je to těžké, ba nemožné, ale pro ilustraci postačí představit si, že 4% populace se rodí se šesti prsty na nohou. V ničem je to neomezuje (to proti homosexualitě samozřejmě rozdíl) a kdo chce může to úspěšně celý život tajit.

A nebo naopak to vůbec netají a stane se horlivým propagátorem "šestiprsťáků". Pořádá pochody světovými metropolemi, jakoby svatbami na Karlštejně a podobně. Ovšem takových lidí je jak mezi hypotetickými šestiprsťáky, tak i mezi velmi málo, jen zlomeček celého množství. Celý zbytek šestiprsťáků se s tím nijak na veřejnosti neprezentuje. Postačí se podívat na naší politickou scénu. Když pomineme skandál, který rozpoutal pan Dušek, tak to vypadá, že nejméně jeden náš současný ministr a jeden renomovaný televizní moderátor jsou takto orientováni.

Opusťme oblast šestiprstých paralel a věnujme se reálným faktům. Málo homosexuálů se touto orientací "prsí", zatímco naprosto převažující většina se tímto faktem nechlubí. Třeba to vyloženě netají, ale také to nijak zbytečně nezveřejňují. A to platí hlavně pro starší generaci, protože ta nejenže byla dlouhou dobu trestná, ale později také vysmívaná.

Takže, pokud by náš prezident skutečně byl homosexuálně orientován, tak by ho to teoreticky nemělo nijak hendikepovat. Ovšem, šedivá je teorie, zelený strom života. Homosexualita by ho nehendikepovala přesně tak, jako třeba mě nehendikepuje věk. Každý zaměstnavatel, ať chce nebo nechce, se nejprve podívá na datum narození žadatele o místo a každého voliče jiná sexuální orientace politika ovlivní. Ostatně, velmi si to prožila Hillary Clinton, na kterou kterou tamní Eva Holubová též vypustila fámu o homosexualitě.

Nechci to dál komplikovat. Útok Evy Holubové, ač už je asi rok a půl starý, byl velmi promyšlený a velmi brutální a dodnes se s jeho následky můžeme v různých internetových diskuzích setkat. Václav Klaus je tam označován za homosexuála, či přímo "kikinu" a celá fáma se chová jako nekontrolovatelný džin vypuštěný z láhve.

A výmluvy, že šlo o kritiku bulváru vůbec neobstojí. Bulvár totiž pár dní předtím uveřejnil fotografie polonahého Oldřicha Kaisera v ostravském bordelu a jediný, kdy by kritiku zasluhoval, by byl Oldřich Kaiser za to, že se tak zlinkoval a nechal vyfotografovat.

A poukazovat an prezidenta bylo něco takového, jako kdyby někdo při vyšetřování ztráty prutů do betonu vykřikoval: "A toto se vyšetřuje, ale že Vonásek ukradl pět pytlů cementu, o tom se mlčí". Marně pak kolegům vyprávět, že dotyčný vlastně vůbec nechtěl Vonáska udat, ale že chtěl jen upozornit na špatnou práci policie, stejně jako Eva Holubová (která má Klause ráda jako osinu v zadku) "nechtěla" Klause poškodit, alébrž pouze zkritizovat špatnou práci bulváru.

P.S. Na dotaz "kikina" vyšlo mnoho obrázků, na pár z nich byl i V.Klaus. Já vybral tu kočku: http://www.google.cz/images?hl=cs&source=imghp&biw=709&bih=372&q=kikina&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=:  Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.43


Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

girl