race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

19. 1. 2019
Rubrika: O sexu

Špitální erotika

Autor: Jiří Hermánek

05.09.2010 13:22

Tedy, správně řečeno, nemocnice je velmi atraktivní prostředí pro mladé doktory a mladé sestřičky, protože jen v málokterém prostředí přichází obě tato pohlaví tak často a tak intenzivně do celkem blízkého styku.

A abychom nebyli sexističtí (to s erotikou nemá zbla společného), tak nesmíme zapomenout ani na mladé slečny doktorky s ještě čerstvým diplomem a bez atestace. Ty ale, na rozdíl od mladých doktorů, střední zdravotnický personál moc nevyhledávají.

Přece jenom, aférka doktůrka se sestřičkou je běžná věc, ale aférka doktorky s bratříčkem, tedy samozřejmě ne vlastním, ale zdravotním, tak častá není. Muž totiž touží po ženě méně vzdělané, ale žena v žádném případě nechce býti kvalifikovanější než partner. Co vysokoškolaček už na to dojelo.

Ale k věci. V nemocnici nebo dokonce v její neveřejné části zvané patologie se člověk může ocitnout raz dva. Často aniž tuší proč. Já jsem to tedy tušil. V krásný jarní den roku 1990 jsme s mým německým kamarádem Gerdem a jeho manželkou šli ze Smíchova přes most dříve 1. Máje, nyní tuším Legií s tím, že u Národního divadla si chytíme taxíky  amísto toho jsme jednu takovou schytal, že jsem se proletěl vzduchem.

Ve Vinohradské nemocnici mě proklepali jak to šlo a žádné zranění nezjistili. Jejich poslední přání před odchodem domů - načůrat do kelímku - jsem rád a ochotně splnil a za dvacet minut jsem už by hospitalizovaný se vší parádou. První dojem doktorů byl, že tam exnu, ale po dvou dnech jsem se zmátořil a s tím i moje ledvina. Nebyla poraněná, leč pouze naražená. Jupíííí.

Pokoj jsme měli pro tři a byla tam opravdu legrace. V jednolůžkovém pokoji bych se tak nepobavil. Jednak tam se mnou ležel asi sedmnáctiletý chasník s nějakou malformací na bimbasu. A žákyňky, odhaduji tak 2.-3. ho chodily na střídačku převazovat, přičemž si neodpustily potlačované chichotání. No, moc profesionální to tedy nebylo...

Ale nejlepší byl soused po mé pravici. Byl to buď lékař pediatr nebo pedofil, to už po těch letech nevím. Ale vyprávěl poutavé historky z života lékařského , zvláště pak tu o "penis captiva". Nevím, zda to byla historka pravdivá, ale zcela určitě byla zábavná. 

Vyprávěl, jak v padesátých letech bývala kasárna společná pro ženy i muže, pouze ubikace byly oddělené. No a na volném prostranství mezi ubikacemi se pak odehrával volný sex, protože ten ani komunisté potlačit nedokázali.

A jednomu mladému páru se stalo, že došlo k onomu, dodnes nevím zda vybájenému nebo reálnému, sevření penisu vaginou. A oni, plni zoufalství z toho, že je ráno objeví, se v tom úzkém sevření dokutáleli až k železniční trati, která vedla areálem, v úmyslu nechat se vlakem usmrtit.

Ovšem, dotyčná trať byla pouhou vlečkou, na které vlaky nedosahují žádné závratné rychlosti, a tak byl mladý pár strojvůdcem snadno objeven a posléze přivolaným lékařem odborně oddělen. U takovýchto historek prostě nelze zkoumat jejich pravdivost, jde přece jen o to, ukrátit si nudný čas ležení v nemocnici.

A proto všem těm, kteří musí své dny trávit v nemocnicích, přeji, aby na věc pohlíželi pokud možno s nadhledem, jako zmíněný pan doktor, který nepochybně nebyl pedofilem, ale pediatrem 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.83

Diskuze

Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

girl