race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

20. 3. 2019
Rubrika: Politika

Moji oteplovací diskutéři mi rozumějí

Autor: Jiří Hermánek

19.09.2010 19:50

Pravda, můj článeček o "Ódě na radost", kterou bych rád na počest konce oteplovacího blbnutí složil, nemám ale to správné hudební nadání, nebyl z těch nejpovedenějších, to uznávám. Ale myšlenka znovu otextovat píseň Gilberta Becauda se mi nezdá zas až tak zcestná.

Ovšem, moje milá partička diskutérů, která si díky absenci IP adres, může být jista naprostou anonymitou a vymýšlí si nejroztodivnější jména, se nevyznamenala vůbec. Z celého souboru jedenácti komentářů není totiž k věci vlastně ani jeden.

Ono se není čemu divit. To oteplovací hnutí zcela ztratilo momentum. Když člověk srovná to příšerné šílenství, jaké se světa zmocnilo po manipulativních exhibicích energetického bumbrlíčka Al Gora s jeho podvodnými přednáškami a filmem a tichem, jaké vzniklo po loňském fiasku kodaňské konference, je to ohromující.

Takže, co k tomu ti diskutéři? K věci vůbec nic. Něco snad o mně, jako o autorovi. Nějaký zpozdilec mi přeje ještě 25 let aktivního života a pak trýznivý konec. Jak dojemné a lidské. Přesně v intencích oněch "bojovníků proti totalitě", kteří, alespoň soudíce podle jejich infantilních projevů, by zavedli totalitu daleko horší. Ale konec prázdných řečí. Vy, kdo jste ještě neztratili trpělivost, pokochejte se oněmi výtvory naší intelektuální internetové elity:

 Vladimír Volma

Asi za to nesklidím potlesk, když napíši, že mravní, informační a lidská úroveň zde podaných komentářů je ještě o tři příčky nižší, než vlastní článek autora. Někteří podráždění komentující se nejspíš hrdě hlásí k zastupitelské demokracii, a vůbec jim nevadí, že autora vlastně lynčují, i když jen písemně. Voltaire byl jiný kritik a posměváček, a přece dal světu myšlenku, jež by měla být krédem každé demokratické diskuse: "Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat." Co se týče vlastního článku, titulek mě zaujal, vlastní text zklamal. Moje chyba, příště už návnadu nespolknu. A jestli byl autor článku členem STB, to mě při čtení Blogosféry zajímá asi tolik, jako kdo zapálil hranici pod Janem Husem.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 2 hlasy Reagovat

A našel jste nějaký smysl v autorově článku? Pan Brassens by se osypal, kdyby to četl. :-(

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Reagovat

Hermánku, vás to oteplování nějak bere. Nejste vy jak se říká tam, kde jste údajně byl schwul? Pardon, teplej.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Reagovat

Je a ja uz myslel, ze toho psani hovadin to estebacky hovado nechalo. a ono ne. Tak bude sranda, co.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 3 hlasy Reagovat

|A až co nevidět chcípne J.H. Vyvolá to všeobecné veselí a hodokvas.....

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 2 hlasy Reagovat

Tato kreatura s třísouhláskovým přívlastkem by naopak za všechna příkoří která zavinila jiným lidem, měla umírat za velkých bolestí, pomalu a hodně dlouho. Nechť agent Hermánek trpí za své sviňárny ještě nejméně 25 let.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Reagovat

A copak provedl?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 2 hlasy Reagovat

kdyz jsem to cetl, tak jsem si rikal, koho takova pitomost napadne a vida, uz je to tu.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 3 hlasy Reagovat

Pane Hermanku, nepijte tolik.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 4 hlasy Reagovat

Tak dobre jsem se po ranu dlouho nepobavil :-) Mate to za jedna!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 6 hlasů Reagovat

Co to má být???

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 13 hlasů ReagovatNelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.77

Diskuze

Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

girl