race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

19. 1. 2019
Rubrika: O sexu

Když se ti někdo líbí, tak...

Autor: Jiří Hermánek

26.09.2010 08:50

Včera jsme s manželkou projížděli Olomoucí a když jsme míjeli kino, kam jsme spolu šli poprvé společně, tak jsme se smáli. Seznámili jsme se v kavárně a po několika schůzkách bylo jasné, že další schůzka skonči již tam, kde obvykle. V posteli.

Žena mého srdce se ale zmínila o filmu "Pán prstenů", či jak se to dílo správně jmenovalo. Já tento typ filmů vůbec nemusím a ona dala na doporučení kamarádek a moc to chtěla vidět. Obstaral jsem tedy lístek na příští středu (Středa, do kina jít třeba) a v onen osudný den jsme do kina také vyrazili.

Když film začal, tak jsem nevěřícně zíral, na jakou pitomost jsem se to nechal nalákat. Ale hezky poctivě jsem svíral ručku své vyvolené a předstíral, že se náramně bavím. Totéž, samozřejmě v opačném gardu, dělala i ona. A tak jsme společně, rukou nerozdílnou, ten tříhodinový film protrpěli a teprve pak se vydali zkoumat, zda i naše těla budou souznít. Naštěstí ano.

A teprve asi za dva týdny, poté, co jsem ji požádal o ruku, jsme si se smíchem svěřili, jak nás oba ten film nebavil a jak jsme se báli to tomu druhému sdělit. A jestli se vám dva týdny na žádost o ruku zdají příliš dlouhé, tak vězte, že již 48 hodin po první platonické schůzce se současnou manželkou, svěřil s úmyslem znovu se oženit své starší dceři.

Musím se přiznat, že ve firmě jsem byl všem pro smích, i když to moc okatě najevo nedávali. Jako starý, dvakrát rozvedený harcovník, jsem vedl řeči asi tohoto typu: "Honzo, ty naivní člověče, kdyby ti řekl, že je 50% šance, že se na cestě do HK vybouráme, sedl by sis ke mně do auta?".

Honza byl mladý kolega, který se právě chystal na svatbu a na moje přiblblé řeči naprosto nic nedal a oženil se. Ale, já zase takovou nepravdu neměl. Ono v Praze zhavaruje více než 50% manželství, doufám ale, že to jeho a moje budou výjimkou.

A v manželství se často musí ustupovat a každý musí předstírat, že se mu líbí i to, co by nejraději nedělal. Naštěstí je zde již taková technika, která umí zpožděné přehrávání programu (Time Shift), takže je možné jít s manželkou na krátkou procházku a přitom nezmeškat závod Formule 1.

A nejcitlivějším bodem soužití dvou lidí opačného (ale i stejného) pohlaví, je samozřejmě sex. A troufnu si tvrdit, že ze standardního sexu (nepočítám nějaké exotické praktiky) je nejcitlivější oblastí sex orální, který třeba tak dobře šel páru Lewinski - Clinton, ale tam byl lubrikován postavením (v obou významech toho slova) mužského partnera.

Ale ne vždy se věci odbývají tak zdárně a hlavně po svatbě ochota mnohých manželek k tomuto druhu radovánek velmi silně klesá a touha mladých mužů po nich tím pádem zákonitě stoupá. Ale do těchto detailů se již nebudu pouštět, toto téma řeší řada specializovaných periodik i internetových serverůNelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.41

Diskuze

Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

girl