race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

19. 1. 2019
Rubrika: O sexu

Jak často se milovat?

Autor: Jiří Hermánek

16.10.2010 11:00

A vyřešil to dle mého správně, jednoznačně, na věky věků, dokud lidstvo lidstvem bude, německý církevní reformátor Martin Luther. Ustanovil, že dvakrát týdně je to to pravé orechové a dokonce na to byl jakýsi veršík, který si nepamatuji. Zněl asi takto "Dvakrát v týdnu, v každé době, neuškodí jí ni tobě". Což, ovšem, jak již z textu vyplývá, tak toto se týká párů manželských, v Lutherově době samozřejmě heterosexuálních.

Pokud se týče párů homosexuálních, tak nemám toho nejmenšího šajna. U gayů to bude asi podobné jako u hetero mužů, ale u leseb (Nebo lesb či lesbiček? Tápu v tom). Tam vážně nevím, protože, když si představím, jak by třeba strávily víkend dvě nymfomanické lesby (lesbičky), tak se mi protáčejí panenky.

A nejen kvantita, ale hlavně kvalita je rozhodující. Kdysi, když se stavěla síť Oskar, tak jsem jezdil s jedním Palestincem po republice. Bylo mu asi tak 22 a neuměl číst v mapě. To mu ovšem nebránilo, aby měl asi třikrát vyšší příjem než já. A to ho ještě podceňuji, protože pracovníci přes agenturu dostávali opravdu diametrálně odlišné peníze. Kdysi jeden Angličan měl celkem asi 550.00 GBP (pro neznalé: Britská Libra) denně. To já vydělal tak az týden a to ještě ztěží.

Takže ten Palestinec, myslím, že to byl Salah nebo tak, na mě, jako na staršího a zkušenějšího, dorážel dotazy, jak dlouho má muž milovat ženu. tedy přesněji řečeno, jak dlouho má trvat soulož. Opdovídal jsem, že přece tak dlouho dokud není žena hotová, ale to ho neuspokojilo. Nevím, jak dopadl, zda se s vydělanými penězi oženil a kde teď žije.

Sobecké muže nemá žádná žena ráda. Ostatně, včera večer to moc hezky zahrála Simona Stašová ve filmu podle našeho českého Alexandra Dumase, M. Viewegha. I já jsem jednou takto dopadl. Nebylo to přímo sobectví z mé strany, ale spíše špatná kontrola některých čistě mužských fyziologických procesů.

Prostě, opakovaně došlo k "ukončení bojových operací před dobytím nepřítele" nebo stručněji, došlo k "předčasné střelbě". A protože se snažím chovat empaticky, tak mi tato situace hruěb vadilo a na příští rande jsem místo obligátního vyzvednutí autem a ulehnutí do lůžka zvolil jinou alternativu. Místo milování jsem dívku vzal na pivo.

Pivo U Glaubiců bylo skvělé, měl jsem tak pět až šest ležáků a z hostince jsme odcházeli bez jakýchkoli erotických úmyslů. Ovšem, jak praví klasik, zajíc se vždy probudí a tak i v nás se ta potvůrka, co ji všichni nosíme pod pasem, probudila. Zestručním to. Pivo působilo jako skvělý retardátor a na lavičce na Kampě to na dívku, po velkém hmoždění, konečně "přišlo".

Ale nějak jsem zapomněl na tu kvantitu. Podle mého názoru, a nejen podle mého, se má partnersky konat tak často, jak to oběma vyhovuje. Nic si nevynucovat. Doktorka Fifková přímo doporučuje, aby se "strádající" partner uchýlil k onanii, která podle Woodyho Allena je tím nejlepším způsobem milování, protože "člověk se miluje s osobou, kterou má nejraději, tedy sám se sebou.

A "osobní rekord". Velmi to záleží na podmínkách, na situaci. Jendou jsem na chatě u Berounky strávil celé odpoledne až do časného večera s jinou dívkou. Mně bylo devatenáct, ona bylo o devět let starší, takže jsem oba byli v tom "nejproduktivnějším" věku pro milování. No, utrhli jsme deset kousků, ale pak již nikdy více. A okolo toho šestého či sedmého jsme už jen jeli an ten rekord bez jakékoli žádostivosti.

Pamatujte! Milování není sport, i když to občas tak může vypadat!!! Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.9


Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

girl