race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

20. 3. 2019
Rubrika: O politice

Chcete sirky? Děkuji nekouřím, ale hodily by se...

Autor: Jiří Hermánek

21.10.2010 12:15

Nekolegyně Tydlitátová (zapověděla mi nazývat ji kolegyní, i když spole hřadujeme dokonce na dvou blogách – blozích – blogech) uveřejnila článeček, protože článkem se to opravdu nazvat nedá, s názvem „Chcete sirky?“

Když jsem článek otevřel na mobilu, tak jsem myslel, že je s přístrojem nebo se spojením něco v nepořádku a text se mi neotevřel. Nakonec jsem ale pochopil, že za text mám pokládat tři otazníky. To jistě není špatný nápad, takto by šlo pojednat skoro všechno, ovšem pečlivá administrace blogu by toto asi vyhodila „do soukroma“, což se zde ale nekoná.

Liana Janáčková je osoba prostořeká nebo spíš pravdomluvná. Pokud například cikání dělají na Bedřišce bordel, Janáčková prostě, místo nějakého okecávání, řekne „cikáni dělají na Bedřišce bordel. Na tom není nic rasistického nebo xenofobního. Pokud třeba angličtí hoši, kteří dříve létali do Prahy na tzv. „Stag Parties“ se někde v bordelu opili, rozbili a poblili zařízení hotelu, tak prohlášení „Angličani zde nadělali bordel“ nelze považovat za xenofobní nýbrž pouze za faktograficky popisný.

A k těm sirkám. Pokud jsem celému tomuto „případu“ porozuměl správně, tak Lianě je vytýkáno, že ve volební kampani rozdává sirky zrovna v okamžiku, kdy je vyhlašován rozsudek nad žháři z Vítkova. To ale je kapitální pitomost, takto uvažovat, že? Copak ta osoba, myslím Janáčkovou, mohla při přípravě volební kampaně počítat s touto časovou koincidencí? A copak nedělala totéž při kampani před šesti lety, což by mělo být dostatečným důkazem?

Ale ono je to prostě tak, že na blbosti čtyř mentálně lehce opožděných mladíků se chce přiživit co největší množství potížistů, jejichž jediným účelem je rozdmychávání nevraživosti mezi většinovou společností a Romy (slušně žijící Cikáni) a Cikány (Cikáni žijící cikánským způsobem života).Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1.78

Diskuze

Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

girl