race

Notorický průšvihář

TÝDEN.CZ

19. 1. 2019
Rubrika: O sexu

Ať žijí gay-směrnice EuroSojuzu

Autor: Jiří Hermánek

30.10.2010 20:52

Už dlouho jsem s tak nezasmál, jako tomuto článku: http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/157491/Anicka-si-bere-Radka-proti-smernicam-Eurosajuzu-Gratuluju.html

 Říká svatou pravdu. K čemu se má chlap otravovat s nějakou babou, když s chlapem je obvykle větší sranda. Nebo ste snad někdy byli na pivu s nějakou babou? To silně pochybuji, taková výjimka sice může existovat, ale málokterý chlap se s ní setká.

Myšlenka, že ženská je dobrá akorát tak do postele a k plotně, je docela nosná. Protože, když se baba vyšťaví v práci, tak pak usne uprostřed čísla. Přesně tak, jak to popisoval Henry Miller ve svém slavném a také mnohdy zakázaném Obratníku raka.

Ta kniha nebyla za komunizmu v Praze k mání, přivezl jsme si ji z Bratislavy a proto byla, zcela logicky, vo slovenčině. Tahal jsem ji spolu se skripty do hospody U Bubeníčků a předčítal tam kamarádům šťavnaté pasáže. Třeba, jak se jeden černoch vysral v bordelu do bidetu a když to ta mladá kurva, co sním právě skončila, viděla, tak byl poprask.

Ovšem, nejvíce byly citována věta: "vytrhnem ti zo škáročky zopár chlpov a prilepím ich Borisovi na fůzi". Pro ty, kdo nevědí, co po slovensky škáročka, tak dodávám, že něco jako škvírka, či mezírka, kterou ženy hrdě nosí mezi nohama. Polaáci ji říkají "jamka štěstí". Napsal bych to polsky, ale polsky umím jen mluvit.

Jendou jsem v Katovicích psal polsky fax (to bylo před emajlovým věkem) a sekretářka ZWUT, když ten výtvor spatřila, tak rázně pravila, abych už to v životě nezkoušel. Neměla ovšem an mysli tu svojí jamku, nýbrž moje psané výlevy v jazyce našich sousedů a přátel.

No a protože si myslím, že psát neustále ty debilní komentáře musí být příšerně vysilující a ještě více vysiluje klikat samé jedničky, tak vám milánkové život usnadním. Jo a těch asi svých posledních článků jsem si smazal sám, tento možná smaže administrace.

A když už budete mít nastartované PC či notebook, tak se koukněte i na mě. Moc vás, eurohujeři, ani teď a ani v budoucnosti nepotěším: http://jirihermanek.blog.idnes.cz/
Jiří Hermánek

V padesáti jsem vytyčil tři základní dovednosti kulturního muže: Řídit auto, milovat ženy a pít pivo. Takže, kdyby si ty dívky od liberecké pumpy vzaly do rukou pivo, symbolický profil autora by byl kompletní.
Benzinka LB 1.jpg
Oblíbenost autora: 1.8

O autorovi

Ve svém věku již nemám potřebu ani soutěžit ani se nechat neustále urážet a zostouzet organizovanou skupinkou zfanatizovaných internetových lhářů. Proto od teď nepovoluji ani diskuzi, ani hodnocení a ten, kdo mi chce něco říci, to buď může po vzoru holiče krále Lávry Kukulína pošeptat do staré vrby nebo mi napsat na email "georged@seznam.cz". Na slušné dotazy a připomínky vždy rád odpovím a ty zhovadilé zase bez milosti smažu. Přeji všem hezký den.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

girl